Budete ako prvý vedieť o najnovších zľavách About You.


Prečítajte si viac o About You

Internetový obchod About You ponúka širokú škálu oblečenia, obuvi a doplnkov pre všetky príležitosti. Či už ide o módu alebo športové oblečenie, pánske oblečenie, dámske oblečenie, detské oblečenie tu pre všetky vekové kategórie nájde kus pre seba.

Na našom webe nájdete kódy kupónov pre internetový obchod About You, ktorý predáva najobľúbenejšie značky, vrátane:
TAMARIS, Desigual, SEVERNÁ TVÁR, Calvin Klein, PUMA, Pepe Jeans, REPLAY, TOM TAILOR, DIESEL, VANS, LACOSTE, TIMBERLAND, GUESS, ADIDAS, Tommy Hilfiger, BOSS, Levi’s, REEBOK, Ivy, Balance

Môžete nakupovať lacno a ľahko na webe O vás, pretože kategórie produktov uľahčujú vyhľadávanie: obuv, plavky, šport, doplnky, pánske oblečenie, dámske oblečenie, detské oblečenie.

Okrem oblečenia si môžete v internetovom obchode About You kúpiť lacné topánky, dámske topánky, sandále, papuče, tenisky, členkové topánky pre všetky ročné obdobia. Ponuka sa neustále rozširuje, takže stojí za to nás každý deň navštíviť a hľadať kupóny.


Použite zľavový kupón v internetovom obchode About You na stránke pokladnice a zľavový kupón bude odpočítaný z celkovej sumy objednávky.

Ako používať obchodné kupóny About You, zľavy

1. Výber kupónu alebo zľavy.
Vyberte kupónový kód alebo propagačnú akciu, ktorú chcete použiť na našej pridruženej stránke v About You. Kliknite na tlačidlo Zobraziť kód alebo na adresu so zľavou.

2. Skopírujte kód kupónu
V zobrazenom okne sa zobrazí text pozostávajúci z písmen a číslic. Toto je kód kupónu. Skopírujte kód kupónu, ktorý môžete urobiť kliknutím na tlačidlo „Kopírovať kód“. Na kopírovanie kódu kupónu môžete použiť aj klávesy CTRL + C.

3. Použite kupón
Kliknite na tlačidlo „Pokračovať v práci“. Potom budete presmerovaní na našu partnerskú webovú stránku About You, kde stačí len vybrať požadovaný produkt a vložiť ho do nákupného košíka. Pred zadaním objednávky zadajte kód kupónu na príslušnom mieste a zľava sa automaticky odpočíta z konečnej sumy objednávky.